




Фаркоп BMW 5-series G30 G31 2017-2024 (БМВ 5) швидкоз'ємний гак на ключах
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невидимий фаркоп до BMW 5 series G30 G31
Швидкознімний фаркоп преміум класу для BMW 5 series G30 седан монтується в заводські місця автомобіля без будь-яких конструктивних змін і без додаткових свердлінь кузова.
Прицепне БМВ 5 G31 універсал виготовляється в Європі і витримує дозволені заводом-виробником навантаження в 2300/120 кг. Високоякісний антикорозійний покрив і використані для виготовлення фаркопа матеріали та компоненти роблять його одним з кращих у світі.
Фаркопи Bosal/Steinhof завжди славилися своєю міцністю і довговічністю, а швидкісний механізм знімання гака не залишить байдужим жодного автолюбця.
Для полегшення встановлення і експлуатації, фаркоп BMW 5 G30 G31 укомплектований всім необхідним: схема монтажу, елементи кріплення (болти, гайки, шайби і т. д.), захисний ковпачок на кулю.
У нас також легко купити будь-який фаркоп. Ви просто залишаєте замовлення на нашому сайті або можете зателефонувати нам і ми відправимо те, що вам потрібно без застави і передоплати (Нова Пошта), а Ви зможете оплатити замовлення вже при отриманні. Така процедура називається "післяплата"
Відправка фаркопа BMW 5 series G30 здійснюється в день замовлення будь-яким зручним для вас перевізником в будь-яке місто України, а доставка займає 1-3 дні.
Встановлення фаркопа БМВ 5 G31 тільки за попереднім записом.
Приклад роботи швидкоз'ємного фаркопа BMW
Варіанти фаркопів до BMW 5 G30 G31


Польський фаркоп гак на болтах
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | G30, 5-Series |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | STEINHOF |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гака | Швидкознімний |
| Код запчастини | B-083 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2023, 2024, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 |
| Кросс-номери | 051-693 B 28V |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Навантаження на кулю фаркопа | 120 кг |
| Спосіб монтажу | З невидимим вирізом в бампері |
| Колір | Чорний |
| Вага причепа | 2300 кг |
| Тип фаркопа | Зі знімною кульовою головкою |
| Тип фарбування | Емаль, Електростатичне |
| Встановлення фаркопа | |
| Демонтаж бампера при установці | потрібно |
| Підрізка бампера | Невидима або необов’язкова |
- Ціна: від 17 500 ₴







