




Фаркоп BMW 7 F01/F02 2008-2015 (БМВ 7) швидкоз'ємний гак на ключах
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невидимий фаркоп до BMW 7 series F01 F02
Швидкознімний фаркоп преміум класу для BMW 7 series F01 монтується в заводські місця автомобіля без будь-яких конструктивних змін і без додаткових свердлінь кузова.
Прицепне БМВ 7 F02 виготовляється в Європі і витримує дозволені заводом-виробником навантаження в 2300/100 кг. Високоякісний антикорозійний покрив і використані для виготовлення фаркопа матеріали та компоненти роблять його одним з кращих у світі.
Фаркопи Bosal/Steinhof завжди славилися своєю міцністю і довговічністю, а швидкісний механізм знімання гака не залишить байдужим жодного автолюбця.
Для полегшення встановлення і експлуатації, фаркоп BMW 7 F01 F02 укомплектований всім необхідним: схема монтажу, елементи кріплення (болти, гайки, шайби і т. д.), захисний ковпачок на кулю.
У нас також легко купити будь-який фаркоп. Ви просто залишаєте замовлення на нашому сайті або можете зателефонувати нам і ми відправимо те, що вам потрібно без застави і передоплати (Нова Пошта), а Ви зможете оплатити замовлення вже при отриманні. Така процедура називається "післяплата"
Відправка фаркопа BMW 7 series F01 здійснюється в день замовлення будь-яким зручним для вас перевізником в будь-яке місто України, а доставка займає 1-3 дні.
Встановлення фаркопа БМВ 7 F02 тільки за попереднім записом.
Приклад роботи швидкоз'ємного фаркопа BMW
Варіанти фаркопів до BMW 7 F01 F02


Польський фаркоп гак на болтах
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series, Primera |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | STEINHOF |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гака | Швидкознімний |
| Код запчастини | B-079 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 |
| Кросс-номери | B24V |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Навантаження на кулю фаркопа | 100 кг |
| Спосіб монтажу | Без вирізу в бампері |
| Колір | Чорний |
| Вага причепа | 2300 кг |
| Тип фаркопа | Вертикально знімний |
| Тип фарбування | Емаль, Електростатичне |
| Встановлення фаркопа | |
| Демонтаж бампера при установці | не вимагається |
| Підрізка бампера | невидима |
- Ціна: від 17 500 ₴






